Головна > що таке КІкард?

Дорогі друзі, ми раді представити Вам - «КІкард»!

  «КІкард» – це програма лояльності, яка найближчим часом почне діяти в Україні!
«КІкард» створена на основі інноваційного підходу до лояльності, що допомагає своїм учасникам купуючи – заробляти! У нас зібрані всі найкращі підходи і нововведення провідних світових програм лояльності!

   Наша програма лояльності уособлює собою сукупність досвіду лідерів світової індустрії програм лояльності! «КІкард» надає учасникам нашої програми, можливість повертати реальні гроші після покупок за допомогою «манібек», користуватись однією банківською картою замість чисельних карток лояльностей у вашому гаманці. Це дуже зручно, оскільки окрім повернення манібек, ви водночас отримуєте інформацію про суперпропозиції, акції та розіграші цінних призів від наших партнерів!
   У програмі лояльності «КІкард» братимуть участь компанії – лідери споживчого ринку України в області рітейлу, інтернет – продажів, туризму, охорони здоров'я, телекомунікацій, розважальної індустрії тощо. Ми запропонуємо Вам, справді революційні рішення в сегменті особистих фінансів і забезпечимо виняткову якість обслуговування в мережі партнерів «КІкард»! Окрім цього, учасники програми лояльності «КІкард», матимуть відмінний сервіс та багаторівневий контроль за своїми витратами і доходами від манібек – заощаджень! Кожен учасник програми зможе дати оцінку товару чи послугам будь-якого нашого партнера і впливатиме на рейтинг його популярності у нашій мережі. А програма «Таємний покупець» допоможе нам, за Вашої участі, виявляти всі недоліки сервісу наших партнерів, якщо такі знайдуться під час користування «КІкард»!

   Ми, також будемо раді запропонувати Вам користування додатковими перевагами у мобільному додатку «КІкард».


   Отже, незабаром в Україні Ви зможете скористатися усіма перевагами програми лояльності – «КІкард» і отримати справжній європейський сервіс лояльності!


 «КІкард» – ключ до Ваших можливостей!