Головна > Про програму

Дорогі друзі, шановні учасники!

Ми раді представити Вам коаліційну money back (манібек) програму лояльності «КІкард».

   У сучасному світі лише невелика кількість програм лояльності можуть похвалитися своїм успіхом, але ми впевнені, що наша програма обов’язково стане найкращою в Україні!
Ми добре розуміємо, ваші вимоги та сподівання, шановні наші учасники, і запевняємо, що у нас немає «хитрих» знижок і бонусів. Адже, розробляючи програму лояльності «КІкард», ми прагнули запровадити зручний і зрозумілий для вас сервіс, який допоможе вам робити вигідні покупки.
   Завдяки участі у нашій програмі й у пропозиціях партнерів програми, Ви відчуєте себе особливо шановним покупцем якісних товарів або споживачем ексклюзивних послуг. Ви першими будете дізнаватись про надходження нових товарів, унікальні акції, вигідні пропозиції та розпродажі у нашій мережі, а у дні народження і свята Ви отримаєте найкращі подарунки!
   Ми ретельно відбираємо кожного нашого партнера і основним критерієм цього відбору є якість, креативність та вигідні ціни на товари та послуги. І оскільки, Ви станете справді унікальним і найбажанішим споживачами для наших партнерів Ви будете не лише вигідно купувати товари і послуги, але й вчасно повертати частину грошей назад у вигляді манібек.

   Інновація від «КІкард» – індивідуальний підхід, орієнтований на кожного учасника програми виходячи з його побажань і потреб. Ви особисто зможете брати участь в оцінці кожного партнера програми. Також, Ви можете скористатися додатковими контрольними сервісами: «Лист бажань» і «Таємний покупець», вони відкривають нові можливості для покращення якості програми лояльності «КІкард» від учасників нашої програми.

З повагою до Вас, команда «КІкард»
«КІкард» стане для Вас єдиною і комфортною програмою лояльності
при кожній покупці!