Мій Лікар

Лікувально-діагностичний центр

Главная > Партнеры > Мій Лікар
«Мій лікар» медичний центр у Тернополі, в якому зібране сучасне діагностичне і лікувальне обладнання, що забезпечує високу якість обстеження, комфорт та зручність для пацієнта.

Медичний центр створений саме для того, щоб відкинути в далеке минуле стереотипи щодо неякісного лікування та байдужості лікарів. Адже у нас працюють в першу чергу люди, а не бездушні машини. Повага до пацієнта та індивідуальний підхід до кожного – ось головне кредо нашої медичної практики. Адже ми працюємо для вашого здоров’я.

Наші лікарі постійно вдосконалюють свої знання та вміння у провідних медичних центрах Європи щоб підібрати максимально ефективний шлях Вашого лікування та одужання, зорієнтуватися в симптомах, провести точну діагностику захворювання.

Ми завжди готові надати професійну консультацію, відповісти на хвилюючі Вас питання, розповісти про методи лікування та діагностики, і головне, для чого необхідне проведення різноманітних аналізів.

-Вас обстежать перевірені фахівці своєї справи
-На якісному сучасному обладнанні
- Призначать максимально ефективне лікування

У медичному центрі наявна нова просторна операційна та стерилізаційна з приточно-витяжною системою фільтрації і підігрівом повітря, бактерицидними лампами, що забезпечує повну стерильність інструментарію і значно зменшує ризик післяопераційних ускладнень.

Пн. – Пт.: с 8 00 до 20 00(067) 381-40-44

Сб.: с 9 00 до 16 00 www.mdcmydoctor.com.ua

Де знаходиться:

вулиця Євгена Коновальця, 21, Тернопіль, Тернопільска област

5%

повернення на картку

4 Рейтинг
Ваша оцінка