Головна > Що таке КІкард?

Шановні друзі, ми раді презентувати Вам програму лояльності «КІкард»!

   «КІкард» створена на основі інноваційного підходу до лояльності, що дозволяє своїм учасникам купуючи - заробляти! У нас зібрані воєдино всі кращі підходи і нововведення від провідних світових програм лояльності!
   «КІкард» надає можливість учасникам програми за допомогою технології манібек отримувати реальні гроші від покупок, при цьому користуючись лише однією банківською картою при розрахунку в торговельних мережах. Однією, повірте - це дуже зручно! Додайте до цього суперпропозиції та акції, а також розіграші цінних призів від наших партнерів.
    У програмі «КІкард» представлені лідери в області рітейлу, інтернет продажів, туризму, охорони здоров'я, телекомунікацій, розважальної індустрії та пропонують виняткову якість обслуговування в мережі партнерів «КІкард»!
   Учасники програми лояльності «КІкард» отримують відмінний сервіс та багаторівневий контроль за своїми витратами і доходами отримуючи манібек від покупок в мережі наших партнерів! Кожен учасник програми може особисто дати оцінку сервісу будь-якого нашого партнера і, таким чином, вибудовувати їх рейтинг популярності. Ваша участь в програмі «таємний покупець», дозволить виявляти всі недоліки сервісу наших партнерів, якщо такі будуть взагалі мати місце, під час користування Вами програмою лояльності «КІкард»!
 


«КІкард» – це ключ до ваших можливостей!