Головна > Про програму

Дорогі друзі, шановні учасники!


Ми раді представити Вам коаліційну money back (манібек) програму лояльності «KEYcard».
 
    У сучасному світі лише деякі програми лояльності можуть похвалитися своїми успіхами, але ми впевнені, що саме наша програма увійде в число успішних. Добре розуміємо, що саме хоче отримати людина від нашої програми і як ми можемо передбачити всі його очікування! Це тому, що розробляючи «КІкард», ми прагнули запропонувати учаснику зручний і зрозумілий сервіс, що допомагає робити вигідні покупки та зручно розраховуватись.

   Завдяки участі в нашій програмі і пропозицій від партнерів, Ви відчуєте себе особливим покупцем товарів або споживачем послуг. Саме Вам ексклюзивно будуть повідомлятися новини про нові надходження товарів, унікальних акції, пропозиції та розпродажі. А в Дні народження та інші свята у Вас буде можливість вибору найкращих пропозицій від партнерів програми лояльності «КІкард»!

   Ми ретельно відбираємо кожного партнера і основним критерієм при цьому є його шанобливе ставлення до кожного учасника програми. Для наших партнерів Ви є унікальним і найбажанішим покупцем. У вигляді подяки за Ваш вибір вони не тільки повертають Вам частину грошей назад, але і пропонують найкращі умови у вигляді акцій і різних пропозицій.


Інновація від «КІкард» – індивідуальний підхід, орієнтований на кожного учасника програми виходячи з його бажань і потреб. Ви особисто зможете брати участь в оцінці кожного партнера програми.


З повагою до Вас, команда  «КІкард»

 
«КІкард» стане для Вас єдиною і комфортною програмою лояльності
при кожній покупці!