Головна > Як отримати картку?
 
 
Як мені стати Учасником програми лояльності?

Для того щоб стати учасником програми лояльності КІкард, необхідно бути власником кредитної або дебетової картки Укргазбанк, чи оформити кредитну або дебетову картку Укргазбанк, і дати свою згоду на участь у програмі лояльності "КІкард". Стати Учасником нашої програми лояльності можливо за допомогою мобільного додатку Укргазбанк. Участь в програмі абсолютно безкоштовна!
 
Як мені отримати картку Укргазбанк?

Оформити кредитну або дебетову картку Укргазбанк можливо в будь-якому відділенні банку, або на сайті банку онлайн. Ви можете вибрати для оформлення будь-яку кредитну або дебетову картку, і після цього підключити до неї програму лояльності КІкард. Вартість оформлення картки залежить від классу карти (як правило – безкоштовно), але за підключення до КІкард - Не платите нічого! Більш докладно з інформацією по оформленню карток можна ознайомитися на сайті Укргазбанк.

Особистий кабінет, навіщо він?

Особистий кабінет - це персональна сторінка Учасника "КІкард". В "Особистому кабінеті" Ви можете отримати детальну інформацію про Ваш манібек рахунок (здійснені операції, накопичених і витрачених коштах), переглянути і змінити свої дані. Але, перш за все, питання реєстрації пов'язаний з безпекою ваших особистих даних. Створивши свій особистий кабінет і захистивши його паролем, тільки ви зможете отримати доступ до своєї особистої інформації. Надана інформація нам необхідна, для формування більш якісних пропозицій саме під ваші інтереси, для збільшення в подальшому акційних і знижкових пропозицій відповідних вашим побажанням, безпеки, в реєстрації є й інші переваги: ​​ви завжди зможете подивитися історію всіх замовлень. Тільки в "Особистому кабінеті" Ви зможете бачити ексклюзивні пропозиції по акціях, які будуть розроблені з урахуванням Ваших побажань. Якщо виникли проблеми з реєстрацією в "Особистому кабінеті" або з роботою в ньому, то Вам слід вказати про це в своєму зверненні в розділі "Зворотній зв'язок" або "Центр підтримки" і наші фахівці зв'яжуться з Вами і нададуть всю необхідну допомогу.
 
Що таке money back?

Мані бек (money back, повернення грошей) - маркетингова програма, яка додатково преміює споживача, шляхом повернення частини грошей, витрачених на покупку товару, послуги в межах певної коаліційної програми лояльності. Розраховуючись карткою Укргазбанк у Партнерів програми КІкард, Ви отримуєте назад певний відсоток від суми витрачених у цього партнера грошей.